Оксана Таран

Викладач йоги з широким досвідом особистої практики та викладання, ідейний натхненник та керівник проекту ДімЙога. Співзасновник проекту та студії AYL, йога фотограф www.oksanataran.com, надихає та мотивує у відео блозі на YouTube та співрозробник мобільних додатків для йоги та розвантаження, які можна переглянути на App Store.

0
років

Особиста практика

0
років

Стаж викладання йоги

0
роки

Онлайн заняття та створення відео курсів для домашньої практики

Серед різноманіття напрямків, які вивчала та практикувала Оксана, варто відзначити наступні:

 • Аштанга йога
 • Гімнастика живота
 • Хатха-йога
 • Йога 23
 • YogaFit
 • Кундаліні йога
 • Девдан йога
 • Акро йога
 • Атмананда йога

Сертифікації та семінари

 • Квітень 2021

  Семінар "Біомеханіка асан" — Анатолій Зенченко

 • Лютий 2021 — Березень 2021

  Онлайн навчання "Йога терапія опорно-рухового апарату" — Юлия Синявская (Росія)

 • Грудень 2019 — Січень 2020

  Два місяці навчання в інституті Аштанга йоги у Майсорі (Індія) під керівництвом носія традиції Гуруджи Шарата Джойса

 • 2019 рік

  Навчалася та практикувала під керівництвом Петрі Райсяніна (Фінляндія), Марії Шалімової (Росія), Матеуша Дерека (Познань, Польща) та Бунчу Танті (БангКок).

 • Січень 2019 – Лютий 2019

  Два місяці навчання в інституті Аштанга йоги у Майсорі (Індія) під керівництвом носія традиції Гуруджи Шарата Джойса

 • Грудень 2018

  П’ятиденний інтенсив у Львові з Дмитрієм Баришніковим

 • Жовтень 2018

  Триденний семінар з Марією Шалімовою

 • 2018 рік

  Відвідала інтенсиви Біянки Олів’єра (Бразилія) та Маші Шалімової (Мінськ, Росія)

 • 2017 рік

  Розпочала навчання в інституті Аштанга йоги у Майсорі (Індія) під керівництвом Сарасваті Джойс

 • Вересень 2017

  Триденний семінар із Ксенією Жоровою (Росія) в Києві

 • Червень 2017

  Семиденний інтенсив у Санкт-Петербурзі з Дмитром Баришніковим

 • 2015 — 2017 роки

  Навчалася Аштанга йоги під керівництвом Олени Наассан — авторизованого викладача Аштанга йоги

 • Листопад 2015

  Отримала сертифікат про проходження тренінгу "Тайський масаж стоп (рефлексологія)" (6 годин)

 • Листопад 2015

  Отримала сертифікат про проходження тренінгу "Базовий тайський масаж" (12 годин)

 • Серпень 2015

  Успішно завершила 100 годинний інтенсив на тему «Йога і медицина» згідно стандартів Yoga Alliance UK RYT

 • Серпень 2015

  Прийняла участь у навчальному семінарі з 1-ї серії Аштанга йоги (Primary Series) під керівництвом авторизованого викладача Аштанга йоги — Олени Наассан

 • Квітень 2015

  Прийняла участь у дводенному інтенсиві з Акро йоги, зосередженому на вивченні побудови базових фігур

 • 2014 — 2015 роки

  Онлайн навчання на серії семінарів у студії А. Сідерського

 • Грудень 2014

  Успішно завершила практичний курс тайського масажу

 • Серпень 2014

  Завершила навчання у відповідності із стандартами Yoga Alliance UK RYS200 (200 годин) та успішно склала іспит на викладача міжнародного рівня

Відгуки

Почати займатись йогою, а зокрема з Ксю, це було одне з найкращих рішень у моєму житті. Без перебільшень!

Цей шлях не простий, але вартий кожної витраченої хвилини. Мій внутрішній стан покращується з кожним разом і я впевнена що це лише початок!

Для мене мега важливо довіряти своєму викладачу цілком і повністю. Це константа! Оксана, вміє без води доносити інформацію, зосереджуючись саме на важливих деталях. А мої питання ніколи не залишаються без відповідей.

Багаторічний досвід, важка праця над собою, безперервне навчання та неймовірна енергетика говорять самі за себе! Я знаю що в мене є надійна підтримка та опора, вона завжди поряд та готова допомогти!

Тамара (Львів)

Я практикую аштанга-йогу з Оксаною вже кілька років, проте останній рік перейшла на індивідуальні заняття, що дуже мені подобається.

Займатись з Оксаною чудово, оскільки моя практика може бути різною, інколи інтенсивнішою, інколи навпаки більш розслабленою, залежно від мого настрою і стану тіла. Такий ритм мені підходить найкраще зараз, і за останній рік я набагато глибше пірнула в розуміння себе і свого тіла.

Дуже вдячна Оксані за таку глибину і постійну підтримку!

Гануся (Львів)

Вельмишановна пані Оксана!

На ваш канал потрапила саме тому, що шукала викладання йоги українською. Такого контенту вкрай мало. Ви й не уявляєте, як ваша праця допомагає мені, як в фізичному плані, так і в моральному!!! Не зупиняйтеся, будь ласка!

Дякую вам!!!🧘

Юлія Костенко

Йога з Оксаною - це турбота про своє тіло, емоційна підтримка, індивідуальний підхід - кожного заняття (а не стандартний набір вправ і поз на наступні 10 років 🙂 ), ну і звісно заряд позитиву на цілий тиждень!

Ця взаємодія викликає фізичну залежність із користю для здоров'я, тому дуже рекомендую спробувати))))

Впевнена тобі сподобається!

Юля (Львів)

Оксана, дуже вдячна за практику🙏

За індивідуальні заняття під час яких ми тренуємо не тільки тіло, а і розбираємо наші думки, сприйняття світу, твоя підтримка надважлива, ти завжди вмієш знайти підхід та розумієш, що необхідно саме зараз в цей момент. Ти вчиш мене концентрації та не летіти вперед і жити якимось примарним майбутнім, а відчувати і проживати момент зараз і вже!!!!

Саме практиктика з тобою допомогла пережити самий важкий період мого життя. Дуже тонко відчуваєш коли і які саме практики необхідні. З кожним заняттям і кожним днем відчуваю вдячність свого тіла за нашу практику, забула про болі в попереку, а як вдячні мої коліна!!! Ще практика живота вот це рекомендую всім!!!

Дякую🙏🧡🧡🧡

Настя Чайковська (Львів)

Мої ранки з Оксаною - то кожного разу глибоко про увагу до тіла та делікатне його пробудження… тепер все ще досить трепетно, але вже з тим і впевнено можу сказати, що тіло до мене має можливість досить активно звернутись не через біль, а через прагнення до руху, наповнення, контакт з повітрям та простором…

Вчуся в Оксани ніжності в тому діалозі та прийняття… поступово, дуже інтимно, приймаю ту частину свого тіла, яка завжди мені здавалась «джерелом усіх проблем»…

Після роботи з Оксаною та частинка поступово повертається до мене, інтегрується в мене та показує скільки задоволення можна отримати в тісній взаємодії з нею, якщо замість боротись з нею, поборотись за неї та повернути собі цілісність… Звісно, всі ці процеси люблять інтимність та оголеність, будь яке вбирання в слова наче відбирає трохи сенсу… Але тут намагаюсь їх трохи висвітлити, бо хочу сказати тобі, Оксано, дякую за те, що в цьому шляху ти мене проводиш до себе. Також раптом серед вас тут є ті, що у пошуку, то це може трохи скоротить шлях до Оксани…

Дякую за гарний ранок і за 3D кішку окреме дякую, бо дуже її люблю 🐈‍⬛ ❤️🙏

Олександра (Львів)

Оксана я тобою просто надихаюся та насолоджуюсь. Ти дуже розумна цікава і велика молодчинка. Тфу тфу щоб не перехвалити 🤣🤣😂😂😂 Я дуже люблю спілкуватися з людьми які чимось наповнюють, щось приносять у наше життя ♥️♥️♥️ классс

Оксана велике дякую за практики 🙏 ДЯКУЮ за орієнтацію,за натхнення, за професійність за зусилля та допомогу. Кажуть щоб розвиватися у йозі потрібно шукати однодумців, і я така рада що зустріла саме вас. Людину яка справді живе та дихає йогою, яке передає та ділиться з нами йожиками своїми великими знаннями! Ом ♥️

Наталя (Іспанія)

Я займаюсь аштанга йогою з 2018 року, але моя практика мене дуже сильно не задовільняла. Тіло не слухалось, асани не були достатньо глибокими, весь час відчуття дискомфорту, що я щось роблю не так і не можу далі рухатись до нових асан. Але це все було ДО індивідуальних занять з Оксаною. На найпершому занятті я зрозуміла, що Оксана - професіонал своєї справи - вона одразу побачила, пояснила і саме головне виправила помилки у моїй практиці. Нарешті я відчула справжню аштанга-йогу😁

Рекомендую заняття з Оксаною - вона компетентний вчитель з великим досвідом та знаннями.

Сабіна (Львів)

Індивідуальні заняття - це завжди про своє тіло, пізнання та внутрішню роботу! Заняття з Оксаною дають мені можливість працювати з своїм внутрішнім станом і трансформуватися під наглядом вчителя! Адже для мене важливо, щоб практика йшла в правильну сторону та приносила користь!

Завдяки Оксані я можу подивитися на себе зі сторони, послухати правки саме про мене та моє тіло, поєднати їх, порівняти з способом життя та змінитися на краще!

А найбільше мені цінна підтримка та натхнення отримане від вчителя, завжди той зв’язок відчувається на сотнях кілометрів!

Я дякую Оксані за те, що даєш саме те, що потрібно мені в певний момент життя, в різних ситуаціях та різному настрої, вчиш як розуміти та прислухатися до свого тіла і пізнавати себе з глибини🤍🤍🤍

Ангеліна (Львів)