КРАСА

Курс
Медитації на щодень

Якщо ці думки вам знайомі, цей курс ми зробили спеціально для вас!

Після робочого дня я не можу відпочити, або переключитися

Я не можу зосердитися, в голові повний хаос

Ефект від медитацій мені цікавий, але немає ні часу, ні натхнення у цьому всьому розбиратись

Мені не подобаються емоції що вирують всередині і я не можу їх контролювати

Ніби все добре, а я всюди бачу лише негатив

Я хочу допомогти близькій людині, що зараз проходить важкий період в житті

Якщо ці думки вам знайомі, цей курс ми зробили спеціально для вас!

Настав час анонсувати наш особливий КУРС МЕДИТАЦІЙ НА ЩОДЕНЬ.

7 виняткових медитацій українською мовою, які дозволяють дослідити свої відчуття, свою глибину. Ці медитації відновлюють емоційну систему, що нам так важливо сьогодні для гармонійного життя 🙏🏼
Вони зібрані тут не просто так.
Кожна — результат моїх років практики та перевірених технік з різних шкіл.

Поєднання релаксуючої музики чи звуків природи зі святих місць по світу, точно вам сподобається 💜

Перше безкоштовне відео

Розпочни нове життя прямо зараз!

01

Що вас чекає

 • 7 повноцінних незалежних занять на щодень

 • Курс записаний виключно українською мовою, під тематичну релаксуючу музику, чи звуки природи

 • Заняття не вимагають додаткової підготовки і мають миттєвий ефект

 • Кожне відео це дійсно робочі техніки без пустих балачок, які я знайшла за роки навчання та особистих медитацій

 • Кожен урок перевірений мною і моїми учнями та базується на практиках яким вже тисячі років

 • Програма продумана так що їх можна виконувати як один за одним, так і в довільному порядку

 • Цей набір медитацій роками служитиме вам для підтримки та профілактики здорового емоційного стану

02

Програма курсу

 • Заняття №1

  Техніка нарощуючого дихання

  Тривалість: 19 хв 17 секунд

 • Заняття №2

  Техніка тілесного образу

  Тривалість: 19 хв 33 секунди

 • Заняття №3

  Техніка динамічної точки концентрації

  Тривалість: 20 хв 35 секунд

 • Заняття №4

  Техніка об‘єднання респіраторної та кінестетичної чутливості

  Тривалість: 18 хв 40 секунд

 • Заняття №5

  Техніки віпасана

  Тривалість: 19 хв 38 секунд

 • Заняття №6

  Техніка візуалізації

  Тривалість: 13 хв 25 секунд

 • Заняття №7

  Техніка чистого споглядання

  Тривалість: 19 хв 05 секунд

 • Бонус

  Медитація зі звуками Індії

  Тривалість: 20 хв 23 секунди

03

Про мене, і чому я можу вам допомогти

Я дуже довго займаюся йогою і з часом фокус уваги змістився і у медитацію. Після років власної медитації та дослідження різних підходів і шкіл, я почала ділитись своїми знаннями з учнями, щоб полегшити та пришвидшити їх шлях. Також вирішила записати цей курс, щоб мої знання були доступними ще більшому колу бажаючих.

Я маю аналітичний склад розуму і це підштовхує мене до пояснення всього з структурованої точки зору. Обʼємний і різноманітний досвід постійного викладання дав мені змогу знайти ту мову з якою найбільш ефективно доносити до учнів складні медитативні концепції.

Основна ідея мого навчання не ускладнення і приховування суті за мовною акробатикою, а спрощення і донесення головних ідеї до людей незалежно від їх попереднього досвіду.

Я переконана, щоб коректно зануритись у світ медитації потрібен комфортний голос вчителя, доступні слова і робочі техніки. Моя любов до деталей виливається в гарну музику і лаконічну мову, що сприяють ефекту занурення у ваш внутрішній світ. Тож якщо вам підходить і подобається мій голос в безплатному першому аудіозаписі, то і весь курс буде приємним і принесе користь.

Тож давайте медитувати разом!

04

Курс можна подарувати! 🎁

Придбайте іменний сертифікат курсу в подарунок!
 
Ми надішлемо електронний варіант красивого сертифіката з професійним дизайном, який можна зберегти, чи видрукувати. Або надіслати в електронному варіанті.

Пропозиції

Курс
Медитації на щодень

800
400
 • 7 аудіозанять + 1 бонусне
 • Унікальний відібраний матеріал отриманий за роки практики та з перевірених технік з різних шкіл медитації
 • Контент українською мовою
 • Поєднання релаксуючої музики чи звуків природи зі святих місць по світу, точно не залишить вас байдужими
 • Доступ до уроків необмежений часом
 • Акційна ціна!
  (триватиме до кінця військового стану)
 •  

Дарую вам у вільному доступі 9 дихальних вправ для роботи з емоціями

Відгуки

Вітаю. Оксано, я дякую Вам за Ваш курс. Це неймовірно. Постійно медитую. Особливо обожнюю медитацію на роботу з больовими точками.

Ви роботе чудову справу. Я жодного разу не пожалкувала, що придбала курс медитації💜 Тепер планую придбати й інші Ваші курси. Дякую Вам. Ви неймовірна 💜

Із задоволенням доєднуюсь до телеграм каналу🤗

Анна Журавльова

Якщо коротко: Оксана - це просто скарб!

Якщо трошки довше: Оксана має все, що потрібно класній йога-наставниці та справжній вчительці: великий досвід, грунтовні знання (які вона постійно удосконалює), неймовірний індивідуальний підхід та тонке відчуття своїх учнів.

Здається, що вона наперед розуміє, яке питання чи потреба в тебе виникне, навіть якщо зараз ти сам ще цього не усвідомлюєш.

Індивідуальні заняття з Оксаною - це шлях, в якому ти рухаєшся самостійно, але маєш справжню, сильну опору та підтрумку, яка м'яко тебе направляє та огортає натхненням 🥰

Женя (HR Manager, місто Малин)

Займаюсь з Оксаною індивідуальними заняттями йоги.

Можу сказати,що Оксана дуже професійний тренер, щоразу корегує тренування під мої побажання та самопочуття.Тренування кожного разу цікаві та різні, мені подобається те що ми поєднуємо їх з дихальними практиками – отримую велике задоволення від нашої спільної роботи 💛🙏🏻

Анна (Львів)

Почати займатись йогою, а зокрема з Ксю, це було одне з найкращих рішень у моєму житті. Без перебільшень!

Цей шлях не простий, але вартий кожної витраченої хвилини. Мій внутрішній стан покращується з кожним разом і я впевнена що це лише початок!

Для мене мега важливо довіряти своєму викладачу цілком і повністю. Це константа! Оксана, вміє без води доносити інформацію, зосереджуючись саме на важливих деталях. А мої питання ніколи не залишаються без відповідей.

Багаторічний досвід, важка праця над собою, безперервне навчання та неймовірна енергетика говорять самі за себе! Я знаю що в мене є надійна підтримка та опора, вона завжди поряд та готова допомогти!

Тамара (Львів)

Я практикую аштанга-йогу з Оксаною вже кілька років, проте останній рік перейшла на індивідуальні заняття, що дуже мені подобається.

Займатись з Оксаною чудово, оскільки моя практика може бути різною, інколи інтенсивнішою, інколи навпаки більш розслабленою, залежно від мого настрою і стану тіла. Такий ритм мені підходить найкраще зараз, і за останній рік я набагато глибше пірнула в розуміння себе і свого тіла.

Дуже вдячна Оксані за таку глибину і постійну підтримку!

Гануся (Львів)

Вельмишановна пані Оксана!

На ваш канал потрапила саме тому, що шукала викладання йоги українською. Такого контенту вкрай мало. Ви й не уявляєте, як ваша праця допомагає мені, як в фізичному плані, так і в моральному!!! Не зупиняйтеся, будь ласка!

Дякую вам!!!🧘

Юлія Костенко

Займаюся с Оксаною 2 рази на тиждень по 30-45 хв протягом місяця, і зупинятися не збираюсь)

Звернулася за допомогою, бо втомилася від болю в шиї який переслідував мене останні два роки сидячої роботи. На першому занятті Оксана з легкістю визначила причину, причому описуючи всі мої похідні проблемки, які я навіть не озвучувала, бо рахувала що це не пов'язано.

Було дивно що, на перший погляд, такі прості вправи можуть давати такий хороший результат! Вже після першого заняття я відчула полегшення, і що най важливіше прості до виконання рекомендації, як я можу допомогти собі сама.

Також подобається комплексний підхід до задачі. Крім вправ Оксана детально пояснює в чому причина, як з нею справитись самостійно, як не доводити себе до такого у майбутньому. Також дає посилання на різні статті та відео, щоб більше розібратися самому.

Я рахую це дуже цінно, бо Оксана націлена на довготривалий результат, а не на зняття лише симптомів. Також завжди можна задати всі свої питання та отримати вичерпні відповіді на них. А інформація яку отримуєш, змушує передивитись багато своїх звичок, почати піклуватись про своє тіло систематично, а не тоді коли воно вже страждає.

Причому, як виявилося для цього не треба присвячувати весь свій вільний час, а приділяти не багато часу для себе, але регулярно.

Якщо чесно, завжди трішки з обережністю ставилася до онлайн занять по йозі, бо вважаю це досить травмонебезпечно і не серйозно - як можна людині виставити асану коли не можливо фізично підправити техніку. Але після довгих пошуків нормальної студії йоги у свому місті що б і локація підійшла і щоб заняття було справжнім заняттям, а не було схожим на дресування мавпочок у цирку, де учнів без базових навичок, з першого заняття скручують в баранячий ріг без ніяких пояснень і контролю техніки виконання, вирішила довіритись Оксані. Було зовсім не страшно так я повністю довіряю Оксані, як просто людині (з великим інтересом стежу за відеоблогом, в соцмережах і стараюсь прислухатись до рекомендацій) так і її знанням та бережливому ставленні до тіла. Від душі рекомендую спробувати на собі цю магію.

Ксю, величезне дякую за всю твою турботу та терпіння, за те що надихаєш і ділишся всім своїм досвідом так відкрито!

Анастасія (Архітекторка, Київ)

Оксана – це ❤️

З нею займатись йогою не тільки корисно для здоровʼя, але і у задоволення.

Завдяки поясненням Оксани, всі вправи даються легко і помітний прогрес. Заняття дають неймовірний заряд енергії, додають позитиву, і роблять моє тіло щасливим))). Займаюсь індивідуально, на уроки хочеться приходити якнайчастіше . А ще мені дуже подобається різноманітність вправ і дихальні вправи, які допомагають стабілізувати мій внутрішній стан.

Оксана - це найкращий вчитель, який у мене будь-коли був. Відчувається, що вона на своєму місці.

Я дуже щаслива, що натрапила на Оксану у YouTube. Вона заряджає big time 😁

Я дійсно кайфую від занять, ціную своє ментальне і фізичне здоровʼя (завдяки Оксані).

Ірина (Івано-Франківськ)

Оксана найкращий вчитель йоги. EVER! Багато людей з мого оточення займаються з нею. Тому це не тільки моя думка.

Дуже і дуже мені подобаються наші заняття!

Вправи на перший погляд такі легкі, а як починаєш робити, огоооо))

І окреме дякую за результат 🥰❤️

Дуже рекомендую!

Наталя (Маямі)

Йога з Оксаною - це турбота про своє тіло, емоційна підтримка, індивідуальний підхід - кожного заняття (а не стандартний набір вправ і поз на наступні 10 років 🙂 ), ну і звісно заряд позитиву на цілий тиждень!

Ця взаємодія викликає фізичну залежність із користю для здоров'я, тому дуже рекомендую спробувати))))

Впевнена тобі сподобається!

Юля (Львів)

Оксана, дуже вдячна за практику🙏

За індивідуальні заняття під час яких ми тренуємо не тільки тіло, а і розбираємо наші думки, сприйняття світу, твоя підтримка надважлива, ти завжди вмієш знайти підхід та розумієш, що необхідно саме зараз в цей момент. Ти вчиш мене концентрації та не летіти вперед і жити якимось примарним майбутнім, а відчувати і проживати момент зараз і вже!!!!

Саме практиктика з тобою допомогла пережити самий важкий період мого життя. Дуже тонко відчуваєш коли і які саме практики необхідні. З кожним заняттям і кожним днем відчуваю вдячність свого тіла за нашу практику, забула про болі в попереку, а як вдячні мої коліна!!! Ще практика живота вот це рекомендую всім!!!

Дякую🙏🧡🧡🧡

Настя Чайковська (Львів)

Мої ранки з Оксаною - то кожного разу глибоко про увагу до тіла та делікатне його пробудження… тепер все ще досить трепетно, але вже з тим і впевнено можу сказати, що тіло до мене має можливість досить активно звернутись не через біль, а через прагнення до руху, наповнення, контакт з повітрям та простором…

Вчуся в Оксани ніжності в тому діалозі та прийняття… поступово, дуже інтимно, приймаю ту частину свого тіла, яка завжди мені здавалась «джерелом усіх проблем»…

Після роботи з Оксаною та частинка поступово повертається до мене, інтегрується в мене та показує скільки задоволення можна отримати в тісній взаємодії з нею, якщо замість боротись з нею, поборотись за неї та повернути собі цілісність… Звісно, всі ці процеси люблять інтимність та оголеність, будь яке вбирання в слова наче відбирає трохи сенсу… Але тут намагаюсь їх трохи висвітлити, бо хочу сказати тобі, Оксано, дякую за те, що в цьому шляху ти мене проводиш до себе. Також раптом серед вас тут є ті, що у пошуку, то це може трохи скоротить шлях до Оксани…

Дякую за гарний ранок і за 3D кішку окреме дякую, бо дуже її люблю 🐈‍⬛ ❤️🙏

Олександра (Львів)

Дякую за вашу працю! Звернула увагу на відео в ютубі через українську мову. Сподобалося, хоча я далека від йоги. Зараз вчуся гімнастиці живота і мені дуже комфортно, приємно та безпечно в цьому процесі.

Олена (Менеджерка, Рівне)

Мені дуже подобаються заняття онлайн з Оксаною! Перш за все - індивідуальний підхід та неймовірні результати, які відчутні одразу.

З перших хвилин відчувається професіоналізм та віддача за той невеликий проміжок часу (у мене 30 хв сесія). Також, я приголомшена тим, що Оксана корегує вправи та поправляє поставу одразу!!!! Я не знаю як це їй вдається побачити через екран монітора.

Непомітно проходить час, оскільки Оксана вміло розподіляє навантаження та вправи, враховуючи побажання клієнта також. Але найнеймовірніше є те, що спеціально підібрані в моєму випадку вправи позитивно вплинули на перебіг критичних днів, що є ще одним бенефітом.

Займайтеся йогою і ваше тіло скаже вам дякую)) як зсередини, так і зовні будуть видимі результати)))

Катерина Лучніков (США)

Оксана — дуже хороший фахівець своєї справи, яка дуже добре доносить інформацію, а найголовніше відразу ж виправляє та пояснює всі помилки, які ви робите, так само дуже уважно ставиться до того, що у вас є якісь нюанси зі здоров'я та адаптує вправи під ваші можливості

Єва (Підприємець, Бухарест)

За ці два місяці практики з Оксаною я багато чого започаткував, змінив, припинив робити. Я привів своє тіло в тонус, змінив харчову поведінку, почав медитувати, та став спокійнішим. Але я не роблю це під копірку, що мені дала Оксана, я сам прийняв ці рішення. Вона гарний наставник, який не зловживає повноваженями і не затирає мою свободу вибору, але і в той же момент не дає розслабитись. Можна сказати, що вона не вказала мені дорогу, вона посадила мене в машину, налила бензину, та поклала мені судочок з бутербродами.

Це я вдруге починаю займатись йогою після 4-річної перерви, мене тягнуло до йоги, та після першого фейлу щось мене зупиняло. Можна сказати що я випадково потрапив в ютубі на канал Оксани і потрапив прямо в ціль, потім вирішив займатись індивідуально онлайн. В мене були побоювання щодо такого формату, але, як виявилось, гарна енергетика теж передається через інтернет. І як би я не пнувся і не тягнувся самотужки на коврику, після кожної практики з Оксаною в мене крепатура.

Мій друг що спочатку підсміювався з мене щодо йоги, але згодом, побачивши зміни на власні очі, тепер теж займається з Оксаною. Моя дружина побачиться з Оксаною наступного тижня і ще один друг вельми зацікавлений практикою з нею. Не берусь судити багато це чи мало за два місяці, бо багато залежить від оточення і мого ораторського мистецтва, та все ж це про щось говорить.

Дмитро (Військовослужбовець, Малин)

Вітаю всіх. Я дуже радий, що колись мені запропонували займатися з Оксаною. Вона дійсно любить цю справу і віддається їй на 200%, реагує на всі особисті проблеми та індивідуально підходить до кожного учня.

Радий що зустрів її )

Павло (Київ)

Хочу подякувати Оксані за те, що підтримувала моє тіло під час вагітності 💛

Дуже уважно підбирала вправи, відчуваю що це той інструмент який допоміг проходити вагітність в радість і підготувати тіло до пологів.

Дякую за професіоналізм 🙏🏻

Анна (Стоматолог, Львів)

Оксана я тобою просто надихаюся та насолоджуюсь. Ти дуже розумна цікава і велика молодчинка. Тфу тфу щоб не перехвалити 🤣🤣😂😂😂 Я дуже люблю спілкуватися з людьми які чимось наповнюють, щось приносять у наше життя ♥️♥️♥️ классс

Оксана велике дякую за практики 🙏 ДЯКУЮ за орієнтацію,за натхнення, за професійність за зусилля та допомогу. Кажуть щоб розвиватися у йозі потрібно шукати однодумців, і я така рада що зустріла саме вас. Людину яка справді живе та дихає йогою, яке передає та ділиться з нами йожиками своїми великими знаннями! Ом ♥️

Наталя (Іспанія)

Я займаюсь аштанга йогою з 2018 року, але моя практика мене дуже сильно не задовільняла. Тіло не слухалось, асани не були достатньо глибокими, весь час відчуття дискомфорту, що я щось роблю не так і не можу далі рухатись до нових асан. Але це все було ДО індивідуальних занять з Оксаною. На найпершому занятті я зрозуміла, що Оксана - професіонал своєї справи - вона одразу побачила, пояснила і саме головне виправила помилки у моїй практиці. Нарешті я відчула справжню аштанга-йогу😁

Рекомендую заняття з Оксаною - вона компетентний вчитель з великим досвідом та знаннями.

Сабіна (Львів)

Індивідуальні заняття - це завжди про своє тіло, пізнання та внутрішню роботу! Заняття з Оксаною дають мені можливість працювати з своїм внутрішнім станом і трансформуватися під наглядом вчителя! Адже для мене важливо, щоб практика йшла в правильну сторону та приносила користь!

Завдяки Оксані я можу подивитися на себе зі сторони, послухати правки саме про мене та моє тіло, поєднати їх, порівняти з способом життя та змінитися на краще!

А найбільше мені цінна підтримка та натхнення отримане від вчителя, завжди той зв’язок відчувається на сотнях кілометрів!

Я дякую Оксані за те, що даєш саме те, що потрібно мені в певний момент життя, в різних ситуаціях та різному настрої, вчиш як розуміти та прислухатися до свого тіла і пізнавати себе з глибини🤍🤍🤍

Ангеліна (Львів)

Мені дуже подобаються наші індивідуальні заняття, адже є можливість позайматися до роботи і не втрачати час на дорогу до студії.

Часто так буває, що вранці дуже сонна і важко прокинутися, але після вправ та цікавого спілкування енергія б'є через край, немов більше сил з'являється і день проходить продуктивніше. І це лише після 30 хв заняття.

Комплекс вправ підбирається під мене індивідуально, постійно робимо щось нове, цікавість тримається. Якщо фізично не можу щось робити - займаємось диханням і обговорюємо важливі питання. Отримала багато класних порад, які використовую в житті.

З нетерпінням чекаю кожного заняття. Спасибі за все!

Тетяна (Черкаси)

Нещодавно розпочала індивідуальні заняття з Аштанга йоги. Мені подобається як Оксана детально пояснює кожний крок практики, її чіткі інструкції по відбудові асан допомагають зрозуміти які м'язи потрібно включити в роботу.

Оксана добре підтримує і надихає до зростання, після занять з нею я відчуваю впевненість на килимку, приплив сил та бадьорість.

Йога — це шлях до щастя, і, як і будь-який гарний похід, краще в компанії людей, які надихають, які змушують вас рухатися вперед.

Юлія (Інженерка, Львів)

Привіт!

Знайомство з Оксаною відбулось в мене не від хорошої долі, безліч проблем фізичних, психосоматичних і якось ти наче те все знаєш, але продовжуєш просто плити за течією без результатів та кардинальних змін. От і я собі гребла, гребла по річці життя, потім високо підняла очі в небеса і попросила прислати мені людину, яка допоможе мені завести мій внутрішній ржавий моторчик і я вже нарешті зможу облишити ті весла, 21 сторіччя як-не-як. І вже на наступний ранок Оксана впала на мене, ні не з неба, а з ютубу.

Я зробила з нею ранкову йогу і зрозуміла це моє, мені відкликається. Як справжній «хакер» я знайшла Оксану в інстаграмі, придбала її курс по здоровій спині і попросила про індивідуальні заняття.

І так ми вже десь місяць, а той два разом, заняття починали з 30 хв і то для мне було навіть забагато, але зараз перейшли на 45 хв і я навіть не виснажуюсь, і це для мене вже маленька перемога.

Чому мені подобаються заняття і відкликається серце? Просто Оксана вміє чути запит, вміє підказати, що саме тобі потрібно саме в цей час, крім того, що вона йогиня, вона шикарний педагог, тому що йогів є багато, як і, наприклад, вчителів англійської мови, але вміти говорити іноземною мовою - не значить, що ти можеш її навчити інших, так і з йогою.

Але то інше, інший рівень відповідальності, бо від того залежить людське здоров‘я, саме найцінніше. Оксана - мій провідник, між мною зовнішньою і внутрішньою, вона дає багато інструментів з власного прожитого досвіду як прийти до себе.

Оксана - це наче як антена, яка налаштовується саме на твою хвилю і дає все, саме необхідне і важливе. Дякую Небесам за такого провідника. Будьте здорові та бережіть своє життя і своїх рідних. Дякую. Намасте.

Юля (Китай)

Безкоштовні заняття

Онлайн курс
Гімнастика живота

6 занять по 30 хвилин
Теорія і практика

Індивідуальні заняття онлайн
Йога / Гімнастика живота

30 хвилин / 45 хвилин / 1 година / 1.5 години