КРАСА

Курс
Здорова спина

10 занять по 15 хвилин для здорової спини.

Це профілактичний курс що допоможе вам уникнути проблем зі спиною в майбутньому.

Перше безкоштовне відео

Якщо хочеш здорову спину – приєднуйся!

01

Умови

Програма із 10 занять з йога терапії для здорової спини

Кожне заняття триває 15 хвилин і складається з простих та дуже ефективних вправ

02

Варіанти

* Для учнів що займаються у мене індивідуально, чи регулярно на недільних класах ціна наступна:

03

Курс можна подарувати! 🎁

Придбайте іменний сертифікат курсу в подарунок!
 
Ми надішлемо електронний варіант красивого сертифіката з професійним дизайном, який можна зберегти, чи видрукувати. Або надіслати в електронному варіанті.

Доступ
на один місяць

 • На пошту ви отримаєте лист з посиланнями на записи усіх 10 занять, які ви можете переглянути у зручний для вас час

 • Вони будуть доступні цілий місяць і в будь-який зручний час ви можете повторно їх проходити

 • Через місяць доступ до відео буде автоматично закрито

 • На пошту ви отримаєте лист з посиланнями на записи усіх 10 занять, які ви можете переглянути у зручний для вас час

 • Доступ до цих відео ви отримаєте НАЗАВЖДИ і в будь-який зручний час ви можете повторно їх проходити

 • Ці уроки побудовані для щоденної практики, і ви можете роками щовечора їх проходити для профілактики захворювань вашої спини

Доступ
назавжди

Знижка 30%

На курс з 10 уроків для самостійної практики по гімнастиці живота
Для усіх учасників навчання!

04

Для кого підходять ці заняття

 • В кого час від часу болить, ниє, чи турбує спина

 • Хто хоче покращити свою поставу

 • Хто відчуває біль та дискомфорт після робочого дня

 • У кого сидяча робота та малорухливий спосіб життя

 • Хто відновлюється після травм чи болю від протрузій, гриж (не в період загострення!)

05

Який результат

 • Освоїмо основні вправи для покращення постави, які можна буде використовувати самостійно вдома

 • Укріпимо м'язи

 • Позбавимось від зажимів та болю

 • Відчуємо себе впевненіше та здоровіше

 • Повернемо радість руху

Знижка 30%

На курс з 10 уроків для самостійної практики “Життя без болю в спині”
Для усіх учасників навчання!

0

людей пройшли онлайн курс в попередньому потоці

0
+

індивідуальних занять
по гімнастиці живота

0

індивідуальних занять щотижня по гімнастиці живота

Відгуки

Оксаночко, доброго дня! Зранку хочу подякувати за заняття для спини. Зробила сьогодні зранку Урок 2 - дуже сподобались вправи. Деякі прямо відчуваєш як розтягується хребет в тому місці, де дискомфорт. Остання вправа важкувата - але роблю в полегшеному варіанті. Після вправ - полегшення!! Дякую 🙏 буду освоювати наступний урок!

Оксана Макаревич

Дякую, все сподобалося. Ще не всі уроки пройшла, то добре що будуть доступні ще місяць. Спинка однозначно стає легше, трохи її вже розрухала!

Зореслава

Почати займатись йогою, а зокрема з Ксю, це було одне з найкращих рішень у моєму житті. Без перебільшень!

Цей шлях не простий, але вартий кожної витраченої хвилини. Мій внутрішній стан покращується з кожним разом і я впевнена що це лише початок!

Для мене мега важливо довіряти своєму викладачу цілком і повністю. Це константа! Оксана, вміє без води доносити інформацію, зосереджуючись саме на важливих деталях. А мої питання ніколи не залишаються без відповідей.

Багаторічний досвід, важка праця над собою, безперервне навчання та неймовірна енергетика говорять самі за себе! Я знаю що в мене є надійна підтримка та опора, вона завжди поряд та готова допомогти!

Тамара (Львів)

Я практикую аштанга-йогу з Оксаною вже кілька років, проте останній рік перейшла на індивідуальні заняття, що дуже мені подобається.

Займатись з Оксаною чудово, оскільки моя практика може бути різною, інколи інтенсивнішою, інколи навпаки більш розслабленою, залежно від мого настрою і стану тіла. Такий ритм мені підходить найкраще зараз, і за останній рік я набагато глибше пірнула в розуміння себе і свого тіла.

Дуже вдячна Оксані за таку глибину і постійну підтримку!

Гануся (Львів)

Вельмишановна пані Оксана!

На ваш канал потрапила саме тому, що шукала викладання йоги українською. Такого контенту вкрай мало. Ви й не уявляєте, як ваша праця допомагає мені, як в фізичному плані, так і в моральному!!! Не зупиняйтеся, будь ласка!

Дякую вам!!!🧘

Юлія Костенко

Йога з Оксаною - це турбота про своє тіло, емоційна підтримка, індивідуальний підхід - кожного заняття (а не стандартний набір вправ і поз на наступні 10 років 🙂 ), ну і звісно заряд позитиву на цілий тиждень!

Ця взаємодія викликає фізичну залежність із користю для здоров'я, тому дуже рекомендую спробувати))))

Впевнена тобі сподобається!

Юля (Львів)

Оксана, дуже вдячна за практику🙏

За індивідуальні заняття під час яких ми тренуємо не тільки тіло, а і розбираємо наші думки, сприйняття світу, твоя підтримка надважлива, ти завжди вмієш знайти підхід та розумієш, що необхідно саме зараз в цей момент. Ти вчиш мене концентрації та не летіти вперед і жити якимось примарним майбутнім, а відчувати і проживати момент зараз і вже!!!!

Саме практиктика з тобою допомогла пережити самий важкий період мого життя. Дуже тонко відчуваєш коли і які саме практики необхідні. З кожним заняттям і кожним днем відчуваю вдячність свого тіла за нашу практику, забула про болі в попереку, а як вдячні мої коліна!!! Ще практика живота вот це рекомендую всім!!!

Дякую🙏🧡🧡🧡

Настя Чайковська (Львів)

Мої ранки з Оксаною - то кожного разу глибоко про увагу до тіла та делікатне його пробудження… тепер все ще досить трепетно, але вже з тим і впевнено можу сказати, що тіло до мене має можливість досить активно звернутись не через біль, а через прагнення до руху, наповнення, контакт з повітрям та простором…

Вчуся в Оксани ніжності в тому діалозі та прийняття… поступово, дуже інтимно, приймаю ту частину свого тіла, яка завжди мені здавалась «джерелом усіх проблем»…

Після роботи з Оксаною та частинка поступово повертається до мене, інтегрується в мене та показує скільки задоволення можна отримати в тісній взаємодії з нею, якщо замість боротись з нею, поборотись за неї та повернути собі цілісність… Звісно, всі ці процеси люблять інтимність та оголеність, будь яке вбирання в слова наче відбирає трохи сенсу… Але тут намагаюсь їх трохи висвітлити, бо хочу сказати тобі, Оксано, дякую за те, що в цьому шляху ти мене проводиш до себе. Також раптом серед вас тут є ті, що у пошуку, то це може трохи скоротить шлях до Оксани…

Дякую за гарний ранок і за 3D кішку окреме дякую, бо дуже її люблю 🐈‍⬛ ❤️🙏

Олександра (Львів)

Оксана я тобою просто надихаюся та насолоджуюсь. Ти дуже розумна цікава і велика молодчинка. Тфу тфу щоб не перехвалити 🤣🤣😂😂😂 Я дуже люблю спілкуватися з людьми які чимось наповнюють, щось приносять у наше життя ♥️♥️♥️ классс

Оксана велике дякую за практики 🙏 ДЯКУЮ за орієнтацію,за натхнення, за професійність за зусилля та допомогу. Кажуть щоб розвиватися у йозі потрібно шукати однодумців, і я така рада що зустріла саме вас. Людину яка справді живе та дихає йогою, яке передає та ділиться з нами йожиками своїми великими знаннями! Ом ♥️

Наталя (Іспанія)

Я займаюсь аштанга йогою з 2018 року, але моя практика мене дуже сильно не задовільняла. Тіло не слухалось, асани не були достатньо глибокими, весь час відчуття дискомфорту, що я щось роблю не так і не можу далі рухатись до нових асан. Але це все було ДО індивідуальних занять з Оксаною. На найпершому занятті я зрозуміла, що Оксана - професіонал своєї справи - вона одразу побачила, пояснила і саме головне виправила помилки у моїй практиці. Нарешті я відчула справжню аштанга-йогу😁

Рекомендую заняття з Оксаною - вона компетентний вчитель з великим досвідом та знаннями.

Сабіна (Львів)

Індивідуальні заняття - це завжди про своє тіло, пізнання та внутрішню роботу! Заняття з Оксаною дають мені можливість працювати з своїм внутрішнім станом і трансформуватися під наглядом вчителя! Адже для мене важливо, щоб практика йшла в правильну сторону та приносила користь!

Завдяки Оксані я можу подивитися на себе зі сторони, послухати правки саме про мене та моє тіло, поєднати їх, порівняти з способом життя та змінитися на краще!

А найбільше мені цінна підтримка та натхнення отримане від вчителя, завжди той зв’язок відчувається на сотнях кілометрів!

Я дякую Оксані за те, що даєш саме те, що потрібно мені в певний момент життя, в різних ситуаціях та різному настрої, вчиш як розуміти та прислухатися до свого тіла і пізнавати себе з глибини🤍🤍🤍

Ангеліна (Львів)

Я очень благодарна тебе за желание делиться тем огромным багажом знаний, который ты имеешь.

Я проходила групповой курс и для меня это было самым оптимальным вариантом — встреча 3 раза в неделю, как мотивация продолжать и возможность сразу получить комментарий по моей личной технике.

Поделюсь конкретными частями курса, которые мне понравились больше всего:

- ты очень детально объясняла технику каждого упражнения, что позволяло мне видеть результат с первой попытки;

- кроме главных упражнений для живота мы разбирали техники дыхания, разогревание перед и после упражнениями и дополнительные упражнения для тела, которые были актуальны в контексте курса.

- по завершению курса я умею делать все, о чем ты рассказывала и имею мотивацию продолжать заниматься.

Спасибо тебе за курс и за все знания, которыми ты поделилась!

Путь в 2 недели от “как-то умею вакуум, но лень его делать”, до “умею вакуум, пульсации, наули (и еще много всего) и хочу их делать каждое утро” — это бесценно!

Поліна Парк (Харків)

Щиро дякую за цей курс! Отримала набагато більше цінної інформації ніж очікувала ☺️ Весь матеріал поданий просто, зрозуміло та від душі ❤️

Анонімно

Всім доброго вечора!

Оксаночко, хочу подякувати Вам за курс ! 🙏 Дуже рада, що приєдналася! Це перше моє навчання у Вас і я в захваті ! Мені сподобалося абсолютно все - дуже зрозуміле пояснення, дуже багато нового для мене матеріалу ( ще не все освоїла), дуже вдало структуровані заняття ( все по суті, без зайвого часу) і головне , це відчуття , що Вчитель з любов’ю передає свої знання на користь учням заради них самих 🙂

Після кожного заняття було відчуття легкості і радості ! Планую продовжувати займатися далі регулярно за записом 🙂 Хоча знайти «джгутик» посередині живота на 5 му занятті мені, здається, не вдалося :))), але вірю, що все попереду 🙏🌷🙏

Дуже дякую ❤️

Оксана Макаревич (Київ)

Безмежно дякую. Творчого тобі натхнення і розвитку

Анонімно

Дякую, Оксана!

Курс просто суперовий!!! А якщо по користі, животик підтягнувся, зменшився, дихання наладилось, також перельстатика, загальний стан в рази краще! Дякуююю!!!

Буду повторювати і повторювати 🙏🧡

Анонімно

Курс - мега крутий! І до виконання кожній дівчині/жінці не залежно від віку 🙌 Подача матеріалу була дуже зрозуміло і доступно викладена. Моє самопочуття покращилося і частково змінилося травлення. Оксанко, це не просто курс, це твоя енергія, вібрації, любов до йоги та людей, талант навчати та подавати інформацію!

Дякую 🧡

Анонімно

Гімнастика неймовірна.

Дякую що ділишся. Все чітко і зрозуміло.

Такого крутого ефекту вже з першого заняття я не очікувала.Уявляю собі що буде далі

Тома Мельничук (Львів)

Все було чудово, ти прекрасно пояснюєш, викладаєш інфу цікаво.

Буду чекати інших курсів)

Анонімно

Все ідеально Дуже дякую дуже сподобався формат - 40 хвилин, через день.

Ідеальне поєднання практики і теорії

Анонімно

Від народження маю слабкі м'язи живота, і скільки себе пам'ятаю все намагалася накачати ідеальний прес, але все марно.

Мій масажист порекомендував спробувати вакуум, і буквально через пару днів Оксана запустила курс по гімнастиці живота, і я зрозуміла, що це знак і треба брати 😁

Займалась самостійно, Оксана на відео все детально пояснювала і розказувала, дуже сподобалось, що на курсі була інформація і про дихальні практики, самомасажі. Тепер мій день починається з гімнастики живота та пранаями, чим я дуже задоволена, дійсно бачу ефект та результат.❤👍

Анонімно

Безкоштовні заняття

Курс
Без болю в спині

10 занять по 15 хвилин

Індивідуальні заняття онлайн
Йога / Гімнастика живота

30 хвилин / 45 хвилин / 1 година / 1.5 години