ЗДОРОВА СПИНА

Курс
Здорова спина

10 повноцінних занять по 15 хвилин для здорової спини.

У цьому курсі ви знайдете ефективні асани та техніки, які допоможуть зміцнити м’язи спини, поліпшити її гнучкість, забезпечити здоров’я хребта та уникнути проблем зі спиною у майбутньому.

Перше безкоштовне відео

Якщо хочеш здорову спину – приєднуйся!

01

Що вас чекає

Програма із 10 занять з йога терапії для здорової спини

Кожне заняття триває 15 хвилин і складається з простих та дуже ефективних вправ

 • Освоїмо основні вправи для покращення постави, які можна буде використовувати самостійно вдома

 • Укріпимо м'язи

 • Позбавимось від зажимів та болю

 • Відчуємо себе впевненіше та здоровіше

 • Повернемо радість руху

02

Для кого підходять ці заняття

 • В кого час від часу болить, ниє, чи турбує спина

 • Хто хоче покращити свою поставу

 • Хто відчуває біль та дискомфорт після робочого дня

 • У кого сидяча робота та малорухливий спосіб життя

 • Хто відновлюється після травм чи болю від протрузій, гриж (не в період загострення!)

03

Курс можна подарувати! 🎁

Придбайте іменний сертифікат курсу в подарунок!
 
Ми надішлемо електронний варіант красивого сертифіката з професійним дизайном, який можна зберегти, чи видрукувати. Або надіслати в електронному варіанті.

Доступ
на один місяць

 • На пошту ви отримаєте лист з посиланнями на записи усіх 10 занять, які ви можете переглянути у зручний для вас час

 • Вони будуть доступні цілий місяць і в будь-який зручний час ви можете повторно їх проходити

 • Через місяць доступ до відео буде автоматично закрито

 • На пошту ви отримаєте лист з посиланнями на записи усіх 10 занять, які ви можете переглянути у зручний для вас час

 • Доступ до цих відео ви отримаєте НАЗАВЖДИ і в будь-який зручний час ви можете повторно їх проходити

 • Ці уроки побудовані для щоденної практики, і ви можете роками щовечора їх проходити для профілактики захворювань вашої спини

Доступ
назавжди

Знижка 30%

На курс з 10 уроків для самостійної практики по гімнастиці живота
Для усіх учасників навчання!

Знижка 30%

На курс з 10 уроків для самостійної практики “Життя без болю в спині”
Для усіх учасників навчання!

0

людей пройшли онлайн курс в попередньому потоці

0
+

індивідуальних занять
по гімнастиці живота

0

індивідуальних занять щотижня по гімнастиці живота

Пропозиції

Доступ на один місяць

789
 •  

Доступ назавжди

1550
 •  
Акція!

Відгуки

Оксаночко, доброго дня! Зранку хочу подякувати за заняття для спини. Зробила сьогодні зранку Урок 2 - дуже сподобались вправи. Деякі прямо відчуваєш як розтягується хребет в тому місці, де дискомфорт. Остання вправа важкувата - але роблю в полегшеному варіанті. Після вправ - полегшення!! Дякую 🙏 буду освоювати наступний урок!

Оксана Макаревич

Дякую, все сподобалося. Ще не всі уроки пройшла, то добре що будуть доступні ще місяць. Спинка однозначно стає легше, трохи її вже розрухала!

Зореслава

Якщо коротко: Оксана - це просто скарб!

Якщо трошки довше: Оксана має все, що потрібно класній йога-наставниці та справжній вчительці: великий досвід, грунтовні знання (які вона постійно удосконалює), неймовірний індивідуальний підхід та тонке відчуття своїх учнів.

Здається, що вона наперед розуміє, яке питання чи потреба в тебе виникне, навіть якщо зараз ти сам ще цього не усвідомлюєш.

Індивідуальні заняття з Оксаною - це шлях, в якому ти рухаєшся самостійно, але маєш справжню, сильну опору та підтрумку, яка м'яко тебе направляє та огортає натхненням 🥰

Женя (HR Manager, місто Малин)

Займаюсь з Оксаною індивідуальними заняттями йоги.

Можу сказати,що Оксана дуже професійний тренер, щоразу корегує тренування під мої побажання та самопочуття.Тренування кожного разу цікаві та різні, мені подобається те що ми поєднуємо їх з дихальними практиками – отримую велике задоволення від нашої спільної роботи 💛🙏🏻

Анна (Львів)

Почати займатись йогою, а зокрема з Ксю, це було одне з найкращих рішень у моєму житті. Без перебільшень!

Цей шлях не простий, але вартий кожної витраченої хвилини. Мій внутрішній стан покращується з кожним разом і я впевнена що це лише початок!

Для мене мега важливо довіряти своєму викладачу цілком і повністю. Це константа! Оксана, вміє без води доносити інформацію, зосереджуючись саме на важливих деталях. А мої питання ніколи не залишаються без відповідей.

Багаторічний досвід, важка праця над собою, безперервне навчання та неймовірна енергетика говорять самі за себе! Я знаю що в мене є надійна підтримка та опора, вона завжди поряд та готова допомогти!

Тамара (Львів)

Я практикую аштанга-йогу з Оксаною вже кілька років, проте останній рік перейшла на індивідуальні заняття, що дуже мені подобається.

Займатись з Оксаною чудово, оскільки моя практика може бути різною, інколи інтенсивнішою, інколи навпаки більш розслабленою, залежно від мого настрою і стану тіла. Такий ритм мені підходить найкраще зараз, і за останній рік я набагато глибше пірнула в розуміння себе і свого тіла.

Дуже вдячна Оксані за таку глибину і постійну підтримку!

Гануся (Львів)

Вельмишановна пані Оксана!

На ваш канал потрапила саме тому, що шукала викладання йоги українською. Такого контенту вкрай мало. Ви й не уявляєте, як ваша праця допомагає мені, як в фізичному плані, так і в моральному!!! Не зупиняйтеся, будь ласка!

Дякую вам!!!🧘

Юлія Костенко

Займаюся с Оксаною 2 рази на тиждень по 30-45 хв протягом місяця, і зупинятися не збираюсь)

Звернулася за допомогою, бо втомилася від болю в шиї який переслідував мене останні два роки сидячої роботи. На першому занятті Оксана з легкістю визначила причину, причому описуючи всі мої похідні проблемки, які я навіть не озвучувала, бо рахувала що це не пов'язано.

Було дивно що, на перший погляд, такі прості вправи можуть давати такий хороший результат! Вже після першого заняття я відчула полегшення, і що най важливіше прості до виконання рекомендації, як я можу допомогти собі сама.

Також подобається комплексний підхід до задачі. Крім вправ Оксана детально пояснює в чому причина, як з нею справитись самостійно, як не доводити себе до такого у майбутньому. Також дає посилання на різні статті та відео, щоб більше розібратися самому.

Я рахую це дуже цінно, бо Оксана націлена на довготривалий результат, а не на зняття лише симптомів. Також завжди можна задати всі свої питання та отримати вичерпні відповіді на них. А інформація яку отримуєш, змушує передивитись багато своїх звичок, почати піклуватись про своє тіло систематично, а не тоді коли воно вже страждає.

Причому, як виявилося для цього не треба присвячувати весь свій вільний час, а приділяти не багато часу для себе, але регулярно.

Якщо чесно, завжди трішки з обережністю ставилася до онлайн занять по йозі, бо вважаю це досить травмонебезпечно і не серйозно - як можна людині виставити асану коли не можливо фізично підправити техніку. Але після довгих пошуків нормальної студії йоги у свому місті що б і локація підійшла і щоб заняття було справжнім заняттям, а не було схожим на дресування мавпочок у цирку, де учнів без базових навичок, з першого заняття скручують в баранячий ріг без ніяких пояснень і контролю техніки виконання, вирішила довіритись Оксані. Було зовсім не страшно так я повністю довіряю Оксані, як просто людині (з великим інтересом стежу за відеоблогом, в соцмережах і стараюсь прислухатись до рекомендацій) так і її знанням та бережливому ставленні до тіла. Від душі рекомендую спробувати на собі цю магію.

Ксю, величезне дякую за всю твою турботу та терпіння, за те що надихаєш і ділишся всім своїм досвідом так відкрито!

Анастасія (Архітекторка, Київ)

Оксана – це ❤️

З нею займатись йогою не тільки корисно для здоровʼя, але і у задоволення.

Завдяки поясненням Оксани, всі вправи даються легко і помітний прогрес. Заняття дають неймовірний заряд енергії, додають позитиву, і роблять моє тіло щасливим))). Займаюсь індивідуально, на уроки хочеться приходити якнайчастіше . А ще мені дуже подобається різноманітність вправ і дихальні вправи, які допомагають стабілізувати мій внутрішній стан.

Оксана - це найкращий вчитель, який у мене будь-коли був. Відчувається, що вона на своєму місці.

Я дуже щаслива, що натрапила на Оксану у YouTube. Вона заряджає big time 😁

Я дійсно кайфую від занять, ціную своє ментальне і фізичне здоровʼя (завдяки Оксані).

Ірина (Івано-Франківськ)

Оксана найкращий вчитель йоги. EVER! Багато людей з мого оточення займаються з нею. Тому це не тільки моя думка.

Дуже і дуже мені подобаються наші заняття!

Вправи на перший погляд такі легкі, а як починаєш робити, огоооо))

І окреме дякую за результат 🥰❤️

Дуже рекомендую!

Наталя (Маямі)

Йога з Оксаною - це турбота про своє тіло, емоційна підтримка, індивідуальний підхід - кожного заняття (а не стандартний набір вправ і поз на наступні 10 років 🙂 ), ну і звісно заряд позитиву на цілий тиждень!

Ця взаємодія викликає фізичну залежність із користю для здоров'я, тому дуже рекомендую спробувати))))

Впевнена тобі сподобається!

Юля (Львів)

Оксана, дуже вдячна за практику🙏

За індивідуальні заняття під час яких ми тренуємо не тільки тіло, а і розбираємо наші думки, сприйняття світу, твоя підтримка надважлива, ти завжди вмієш знайти підхід та розумієш, що необхідно саме зараз в цей момент. Ти вчиш мене концентрації та не летіти вперед і жити якимось примарним майбутнім, а відчувати і проживати момент зараз і вже!!!!

Саме практиктика з тобою допомогла пережити самий важкий період мого життя. Дуже тонко відчуваєш коли і які саме практики необхідні. З кожним заняттям і кожним днем відчуваю вдячність свого тіла за нашу практику, забула про болі в попереку, а як вдячні мої коліна!!! Ще практика живота вот це рекомендую всім!!!

Дякую🙏🧡🧡🧡

Настя Чайковська (Львів)

Мої ранки з Оксаною - то кожного разу глибоко про увагу до тіла та делікатне його пробудження… тепер все ще досить трепетно, але вже з тим і впевнено можу сказати, що тіло до мене має можливість досить активно звернутись не через біль, а через прагнення до руху, наповнення, контакт з повітрям та простором…

Вчуся в Оксани ніжності в тому діалозі та прийняття… поступово, дуже інтимно, приймаю ту частину свого тіла, яка завжди мені здавалась «джерелом усіх проблем»…

Після роботи з Оксаною та частинка поступово повертається до мене, інтегрується в мене та показує скільки задоволення можна отримати в тісній взаємодії з нею, якщо замість боротись з нею, поборотись за неї та повернути собі цілісність… Звісно, всі ці процеси люблять інтимність та оголеність, будь яке вбирання в слова наче відбирає трохи сенсу… Але тут намагаюсь їх трохи висвітлити, бо хочу сказати тобі, Оксано, дякую за те, що в цьому шляху ти мене проводиш до себе. Також раптом серед вас тут є ті, що у пошуку, то це може трохи скоротить шлях до Оксани…

Дякую за гарний ранок і за 3D кішку окреме дякую, бо дуже її люблю 🐈‍⬛ ❤️🙏

Олександра (Львів)

Дякую за вашу працю! Звернула увагу на відео в ютубі через українську мову. Сподобалося, хоча я далека від йоги. Зараз вчуся гімнастиці живота і мені дуже комфортно, приємно та безпечно в цьому процесі.

Олена (Менеджерка, Рівне)

Мені дуже подобаються заняття онлайн з Оксаною! Перш за все - індивідуальний підхід та неймовірні результати, які відчутні одразу.

З перших хвилин відчувається професіоналізм та віддача за той невеликий проміжок часу (у мене 30 хв сесія). Також, я приголомшена тим, що Оксана корегує вправи та поправляє поставу одразу!!!! Я не знаю як це їй вдається побачити через екран монітора.

Непомітно проходить час, оскільки Оксана вміло розподіляє навантаження та вправи, враховуючи побажання клієнта також. Але найнеймовірніше є те, що спеціально підібрані в моєму випадку вправи позитивно вплинули на перебіг критичних днів, що є ще одним бенефітом.

Займайтеся йогою і ваше тіло скаже вам дякую)) як зсередини, так і зовні будуть видимі результати)))

Катерина Лучніков (США)

Оксана — дуже хороший фахівець своєї справи, яка дуже добре доносить інформацію, а найголовніше відразу ж виправляє та пояснює всі помилки, які ви робите, так само дуже уважно ставиться до того, що у вас є якісь нюанси зі здоров'я та адаптує вправи під ваші можливості

Єва (Підприємець, Бухарест)

За ці два місяці практики з Оксаною я багато чого започаткував, змінив, припинив робити. Я привів своє тіло в тонус, змінив харчову поведінку, почав медитувати, та став спокійнішим. Але я не роблю це під копірку, що мені дала Оксана, я сам прийняв ці рішення. Вона гарний наставник, який не зловживає повноваженями і не затирає мою свободу вибору, але і в той же момент не дає розслабитись. Можна сказати, що вона не вказала мені дорогу, вона посадила мене в машину, налила бензину, та поклала мені судочок з бутербродами.

Це я вдруге починаю займатись йогою після 4-річної перерви, мене тягнуло до йоги, та після першого фейлу щось мене зупиняло. Можна сказати що я випадково потрапив в ютубі на канал Оксани і потрапив прямо в ціль, потім вирішив займатись індивідуально онлайн. В мене були побоювання щодо такого формату, але, як виявилось, гарна енергетика теж передається через інтернет. І як би я не пнувся і не тягнувся самотужки на коврику, після кожної практики з Оксаною в мене крепатура.

Мій друг що спочатку підсміювався з мене щодо йоги, але згодом, побачивши зміни на власні очі, тепер теж займається з Оксаною. Моя дружина побачиться з Оксаною наступного тижня і ще один друг вельми зацікавлений практикою з нею. Не берусь судити багато це чи мало за два місяці, бо багато залежить від оточення і мого ораторського мистецтва, та все ж це про щось говорить.

Дмитро (Військовослужбовець, Малин)

Вітаю всіх. Я дуже радий, що колись мені запропонували займатися з Оксаною. Вона дійсно любить цю справу і віддається їй на 200%, реагує на всі особисті проблеми та індивідуально підходить до кожного учня.

Радий що зустрів її )

Павло (Київ)

Хочу подякувати Оксані за те, що підтримувала моє тіло під час вагітності 💛

Дуже уважно підбирала вправи, відчуваю що це той інструмент який допоміг проходити вагітність в радість і підготувати тіло до пологів.

Дякую за професіоналізм 🙏🏻

Анна (Стоматолог, Львів)

Оксана я тобою просто надихаюся та насолоджуюсь. Ти дуже розумна цікава і велика молодчинка. Тфу тфу щоб не перехвалити 🤣🤣😂😂😂 Я дуже люблю спілкуватися з людьми які чимось наповнюють, щось приносять у наше життя ♥️♥️♥️ классс

Оксана велике дякую за практики 🙏 ДЯКУЮ за орієнтацію,за натхнення, за професійність за зусилля та допомогу. Кажуть щоб розвиватися у йозі потрібно шукати однодумців, і я така рада що зустріла саме вас. Людину яка справді живе та дихає йогою, яке передає та ділиться з нами йожиками своїми великими знаннями! Ом ♥️

Наталя (Іспанія)

Я займаюсь аштанга йогою з 2018 року, але моя практика мене дуже сильно не задовільняла. Тіло не слухалось, асани не були достатньо глибокими, весь час відчуття дискомфорту, що я щось роблю не так і не можу далі рухатись до нових асан. Але це все було ДО індивідуальних занять з Оксаною. На найпершому занятті я зрозуміла, що Оксана - професіонал своєї справи - вона одразу побачила, пояснила і саме головне виправила помилки у моїй практиці. Нарешті я відчула справжню аштанга-йогу😁

Рекомендую заняття з Оксаною - вона компетентний вчитель з великим досвідом та знаннями.

Сабіна (Львів)

Індивідуальні заняття - це завжди про своє тіло, пізнання та внутрішню роботу! Заняття з Оксаною дають мені можливість працювати з своїм внутрішнім станом і трансформуватися під наглядом вчителя! Адже для мене важливо, щоб практика йшла в правильну сторону та приносила користь!

Завдяки Оксані я можу подивитися на себе зі сторони, послухати правки саме про мене та моє тіло, поєднати їх, порівняти з способом життя та змінитися на краще!

А найбільше мені цінна підтримка та натхнення отримане від вчителя, завжди той зв’язок відчувається на сотнях кілометрів!

Я дякую Оксані за те, що даєш саме те, що потрібно мені в певний момент життя, в різних ситуаціях та різному настрої, вчиш як розуміти та прислухатися до свого тіла і пізнавати себе з глибини🤍🤍🤍

Ангеліна (Львів)

Мені дуже подобаються наші індивідуальні заняття, адже є можливість позайматися до роботи і не втрачати час на дорогу до студії.

Часто так буває, що вранці дуже сонна і важко прокинутися, але після вправ та цікавого спілкування енергія б'є через край, немов більше сил з'являється і день проходить продуктивніше. І це лише після 30 хв заняття.

Комплекс вправ підбирається під мене індивідуально, постійно робимо щось нове, цікавість тримається. Якщо фізично не можу щось робити - займаємось диханням і обговорюємо важливі питання. Отримала багато класних порад, які використовую в житті.

З нетерпінням чекаю кожного заняття. Спасибі за все!

Тетяна (Черкаси)

Нещодавно розпочала індивідуальні заняття з Аштанга йоги. Мені подобається як Оксана детально пояснює кожний крок практики, її чіткі інструкції по відбудові асан допомагають зрозуміти які м'язи потрібно включити в роботу.

Оксана добре підтримує і надихає до зростання, після занять з нею я відчуваю впевненість на килимку, приплив сил та бадьорість.

Йога — це шлях до щастя, і, як і будь-який гарний похід, краще в компанії людей, які надихають, які змушують вас рухатися вперед.

Юлія (Інженерка, Львів)

Привіт!

Знайомство з Оксаною відбулось в мене не від хорошої долі, безліч проблем фізичних, психосоматичних і якось ти наче те все знаєш, але продовжуєш просто плити за течією без результатів та кардинальних змін. От і я собі гребла, гребла по річці життя, потім високо підняла очі в небеса і попросила прислати мені людину, яка допоможе мені завести мій внутрішній ржавий моторчик і я вже нарешті зможу облишити ті весла, 21 сторіччя як-не-як. І вже на наступний ранок Оксана впала на мене, ні не з неба, а з ютубу.

Я зробила з нею ранкову йогу і зрозуміла це моє, мені відкликається. Як справжній «хакер» я знайшла Оксану в інстаграмі, придбала її курс по здоровій спині і попросила про індивідуальні заняття.

І так ми вже десь місяць, а той два разом, заняття починали з 30 хв і то для мне було навіть забагато, але зараз перейшли на 45 хв і я навіть не виснажуюсь, і це для мене вже маленька перемога.

Чому мені подобаються заняття і відкликається серце? Просто Оксана вміє чути запит, вміє підказати, що саме тобі потрібно саме в цей час, крім того, що вона йогиня, вона шикарний педагог, тому що йогів є багато, як і, наприклад, вчителів англійської мови, але вміти говорити іноземною мовою - не значить, що ти можеш її навчити інших, так і з йогою.

Але то інше, інший рівень відповідальності, бо від того залежить людське здоров‘я, саме найцінніше. Оксана - мій провідник, між мною зовнішньою і внутрішньою, вона дає багато інструментів з власного прожитого досвіду як прийти до себе.

Оксана - це наче як антена, яка налаштовується саме на твою хвилю і дає все, саме необхідне і важливе. Дякую Небесам за такого провідника. Будьте здорові та бережіть своє життя і своїх рідних. Дякую. Намасте.

Юля (Китай)

Я очень благодарна тебе за желание делиться тем огромным багажом знаний, который ты имеешь.

Я проходила групповой курс и для меня это было самым оптимальным вариантом — встреча 3 раза в неделю, как мотивация продолжать и возможность сразу получить комментарий по моей личной технике.

Поделюсь конкретными частями курса, которые мне понравились больше всего:

- ты очень детально объясняла технику каждого упражнения, что позволяло мне видеть результат с первой попытки;

- кроме главных упражнений для живота мы разбирали техники дыхания, разогревание перед и после упражнениями и дополнительные упражнения для тела, которые были актуальны в контексте курса.

- по завершению курса я умею делать все, о чем ты рассказывала и имею мотивацию продолжать заниматься.

Спасибо тебе за курс и за все знания, которыми ты поделилась!

Путь в 2 недели от “как-то умею вакуум, но лень его делать”, до “умею вакуум, пульсации, наули (и еще много всего) и хочу их делать каждое утро” — это бесценно!

Поліна Парк (Харків)

Щиро дякую за цей курс! Отримала набагато більше цінної інформації ніж очікувала ☺️ Весь матеріал поданий просто, зрозуміло та від душі ❤️

Анонімно

Всім доброго вечора!

Оксаночко, хочу подякувати Вам за курс ! 🙏 Дуже рада, що приєдналася! Це перше моє навчання у Вас і я в захваті ! Мені сподобалося абсолютно все - дуже зрозуміле пояснення, дуже багато нового для мене матеріалу ( ще не все освоїла), дуже вдало структуровані заняття ( все по суті, без зайвого часу) і головне , це відчуття , що Вчитель з любов’ю передає свої знання на користь учням заради них самих 🙂

Після кожного заняття було відчуття легкості і радості ! Планую продовжувати займатися далі регулярно за записом 🙂 Хоча знайти «джгутик» посередині живота на 5 му занятті мені, здається, не вдалося :))), але вірю, що все попереду 🙏🌷🙏

Дуже дякую ❤️

Оксана Макаревич (Київ)

Безмежно дякую. Творчого тобі натхнення і розвитку

Анонімно

Дякую, Оксана!

Курс просто суперовий!!! А якщо по користі, животик підтягнувся, зменшився, дихання наладилось, також перельстатика, загальний стан в рази краще! Дякуююю!!!

Буду повторювати і повторювати 🙏🧡

Анонімно

Курс - мега крутий! І до виконання кожній дівчині/жінці не залежно від віку 🙌 Подача матеріалу була дуже зрозуміло і доступно викладена. Моє самопочуття покращилося і частково змінилося травлення. Оксанко, це не просто курс, це твоя енергія, вібрації, любов до йоги та людей, талант навчати та подавати інформацію!

Дякую 🧡

Анонімно

Гімнастика неймовірна.

Дякую що ділишся. Все чітко і зрозуміло.

Такого крутого ефекту вже з першого заняття я не очікувала.Уявляю собі що буде далі

Тома Мельничук (Львів)

Все було чудово, ти прекрасно пояснюєш, викладаєш інфу цікаво.

Буду чекати інших курсів)

Анонімно

Все ідеально Дуже дякую дуже сподобався формат - 40 хвилин, через день.

Ідеальне поєднання практики і теорії

Анонімно

Від народження маю слабкі м'язи живота, і скільки себе пам'ятаю все намагалася накачати ідеальний прес, але все марно.

Мій масажист порекомендував спробувати вакуум, і буквально через пару днів Оксана запустила курс по гімнастиці живота, і я зрозуміла, що це знак і треба брати 😁

Займалась самостійно, Оксана на відео все детально пояснювала і розказувала, дуже сподобалось, що на курсі була інформація і про дихальні практики, самомасажі. Тепер мій день починається з гімнастики живота та пранаями, чим я дуже задоволена, дійсно бачу ефект та результат.❤👍

Анонімно

Безкоштовні заняття

Курс
Життя без болю в спині

Індивідуальні заняття онлайн
Йога / Гімнастика живота

30 хвилин / 45 хвилин / 1 година / 1.5 години